!!NEKOPÍROVAT!! povídky jen s povolení autora (chápejte já namáhám mozkový buňky a někdo by mi to jen tak okopíroval)
................................... já chci jen připsat narozeniny blogu je to 9.června 2011
pozor stala se ze mě velká Yaoistka
Pomož mému blogu, hledám spolublogera, co by mi tu s tím pomohl. Na E-mail korinkova.kajushka@seznam.cz mi napište když budete mít zájem........................................ (klikni na obrázek)


Akatsuky

29. srpna 2011 v 9:24 | kajushka-chan |  Nezařazené
Jedná se o malou skupinu shinobi, kteří usilují o několik alternativních cílů a zodpovídají se jejich vůdci. Někteří prahnou po moci, penězích či klidu a každý z členů je v organizaci kvůli jinému cíli, k dosažení cílů používají svou sílu, která mnohdy přesahuje lidské chápání. Základ organizace byl sestaven z 10 jedinců, každý se svým unikátním prstenem a dle prstenu a prstu na němž prsten nosí měl i svou pozici na kacířském démonovi, jedná se o vůdcovu techniku, která pohlcuje chakru, nejedná se zde ale o jen tak ledajakou chakru, Akatsuki loví ocasé démony a případně jejich Jinchuuriki, kterým z těl vytahují chakru démonů, kterou mají v úmyslu použít. Způsob použití se v průběhu příběhu mění, vesměs jde o využití ohromné síly pro ukončení problémů, válek a nepokojů ve světě shinobi.
Členové:
 1. Pein (Nagato)
 2. Deidara
 3. Konan
 4. Itachi
 5. Zetsu
 6. Orochimaru
 7. Kisame
 8. Kakuzu
 9. Hidan
 10. Sasori
 11. Tobi
Zajímavosti:
 • Orochimaru se rozešel s ideologií Akatsuki a proto je opustil, dlouho byl jejími členy hledán.
 • Po smrti Sasoriho byl oficiálně přibrán do řad Akatsuki Tobi, který získal i Sasoriho prsten, Tobi je dlouhou dobu záhadná, vtipná a divná postava.
 • Akatsuki = V překladu "Rozbřesk"
- SPOILEROVÁ část článku (Výskyt informací z anime) -
Pein, vůdce Akatsuki je hlavní členem, rozdávající úkoly ostatním členům, avšak nakonec se ukazuje, že ten, kdo opravdu stojí za záměry Akatsuki je Uchiha Madara, shinobi, který bojoval s Prvním Hokagem a měl být již dávno po smrti. V průběhu děje se ukazuje jeho opravdový záměr a nebojí se k uskutečnění svých plánů použít cokoliv.
Po smrti Itachiho, který byl zabit svým bratrem Sasukem, se k Akatsuki přidala skupina čtyř nových rekrutů Sasuke, Suigetsu, Karin a Juugo.
Vzhled všech členů Organizace Akatsuki a jejich znaky prstenů.
deidara-ico
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama